'' ERKEN KONUŞAN YOL ALIR ''

     TÜM ÇOCUKLARIMIZI İNGİLİZCE ÖĞRENMEK İÇİN CAMBRIDGE ENGLISH'E BEKLİYORUZ !

CAMBRIDGE Kids İngilizce programları toplam 132 saat ders artı etüdler ve yabancı öğretmenler ile konuşma kulüplerinden oluşmaktadır. 8 ay boyunca çocuğunuz haftalık 4 ders saatiyle CAMBRIDGE standartlarında dil eğitimi alır ve sadece CAMBRIDGE University Press tarafından hazırlanılmış olan materyaller kullanır. Çocuğunuz ayrıca kurs programı içerisinde dil gelişiminin her aşamasını destekleyen, dört ana yeteneğe (Konuşma, Okuma, Yazma, Dinleme) odaklı bir eğitim alırlar.

CAMBRIDGE Kids programları, ilkokul 2. sınıftan itibaren tüm çocuklar için uygundur.

Bütün ilköğretim öğrencilerimizin yararlanacağı hizmetler:

- Tüm dönem boyunca kullanacagı ücretsiz CAMBRIDGE eğitim materyali
- Ücretsiz çanta
- Sınırsız kütüphane kullanımı
- Sertifikalı Türk eğitmenler ve Yabancı öğretmenlerle eğitim.
- Mükemmel yapılanmış yaratıcı aktiviteler
- Şarkılar, oyunlar ve drama aktiviteleriyle pekiştirilen, eğlendirerek öğreten sistem
- Butik sınıflar


Çocuğunuzun İngilizce Kursu:


Her yaş ve seviyedeki ilköğretim ve orta öğretim öğrencileri için hazırlanan bu program haftada 4 saat ders artı ekstra etüd ve konuşma saatleri olmak üzere tüm eğitim yılı boyunca devam eder (Ekim-Haziran).

Öğrenciler hafta içi veya hafta sonu programlarına kayıt olabilirler.

Cambridge Üniversitesi’ne ait ders kitapları ve tüm eğitim gereçlerinin şık bir çanta içinde kurumumuz tarafından ücretsiz verildiği bu program Türk ve İngiliz öğretmenlerle yürütülür.Kolej programının uygulandığı bu kursta öğrenciler birebir alacakları etütlerle kendi okullarındaki İngilizce dersleri için de destek alırlar.
Dersler akıllı sınıflarda, görsel-işitsel sistemle yapılır. Çocuklarımız İngilizceyi yaşayarak ve uygulayarak öğrenirler.

Çocuklarımız bu programda sadece İngilizce öğrenmekle kalmaz, kurumumuz tarafından düzenlenen farklı sosyal etkinliklere de katılırlar.
Çocuklarımız kütüphanemizden ücretsiz ve sınırsız yararlanırlar.


 

ÇOCUKLARIMIZIN ÖĞRETMENLERİ :


İngilizce öğretmenlerimizin tamamı öğretmenlik sertifikasına sahip ve alanlarında tecrübelidir. Dershanemizde çalışan tüm öğretmenler yazılı ve sözlü testten geçirilirler.İlköğretim sınıflarına giren tüm öğretmenlerimiz çocuk psikolojisi ve çocuklara İngilizce öğretme konusunda özel eğitim almışlardır. Ayrıca deneyimli yabancı öğretmenlerimizle yapılan konuşma kulüplerimizle öğrencilerimiz İngilizce pratik yapma imkanı yakalarlar...