''GENEL İNGİLİZCE KURSLARIMIZ 29 Eylül 2018'den İTİBAREN BAŞLIYOR YERİNİZİ ALDINIZ MI?''

 

GENEL İNGİLİZCE KURSU

( General English Programs )

Yetişkinler için İngilizce kursu Avrupa Dil Portfolyosu kapsamında denk seviyelere ayrılmıştır. Her seviye 3 aylık periyodları kapsamaktadır. Dünyanın en çok satan kitaplarından ve de dünyanın en iyi eğitim kitabı seçilen CAMBRIDGE University press yayınlarından FACE2FACE serisi kullanılmaktadır.Her kurda 120 saat eğitim alırsınız ve haftalık 8 ders saatinin dışında etüt programlarından da ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Her ünite sonunda progress test (ilerleme testi ) uygulanarak öğrencinin o üniteyi anlayıp anlamadığı test edilir ve öğrencinin o ünitede neleri öğrenip öğrenmediği anlaşılmış olur,böylece sınıfta çekinerek anlayamadığını söyleyemeyen öğrenciye eğitim danışmanımız ve öğretmenlerimiz anında müdahele ederek her ünitenin çok iyi bir şekilde öğrenilmesi sağlanır. Kur sonunda ”Final” adı verilen sınavlardan başarılı olmanız durumunda sertifika almaya hak kazanarak bir üst kura geçebilirsiniz.Bu sınavdan başarısız olan öğrenci olursa %100 öğrenme garantimiz altında (ilk 2 kur için geçerlidir) aynı Kur’u ÜCRETSİZ alabilirler. İki eğitmenli olan sistemimizi Türk, İngiliz ve Amerikan eğitmenler birlikte yürütmektedir.

*Eğitim materyali ücretsizdir.

 

Genel İngilizce sınıflarımızın başlıca özellikleri

- Öğrenci kitabı, alıştırma kitabı ve alıştırma kitabı CD’leri de dahil bütün Cambridge FACE2FACE materyallerinin hepsi ücretsizdir.
- Dengeli, birleştirilmiş becerileri içeren müfredatı içerir.
- Yaşayan İngilizce, günlük İngilizce, konuşma İngilizcesi ve İngilizcenin tonlama alıştırmalarını içerir.
- Günlük İngilizce bölümleri için İngiliz ve Türk öğretmen desteği sağlanır.
Ücretsiz kütüphane üyeliği sağlanır.KURSUNUZ

Gençler ve Yetişkinler için hazırlanan bu program haftada 8 saat ve toplam 120 saat süren kurlar halinde uygulanır.

Kurlar yaklaşık 3 ay sürer.

Kursunuza başlamadan önce alacağınız seviye tespit sınavıyla kendinize en uygun seviyeye yerleştirilirsiniz.


Kurlar : Elementary ( A1-A2) Pre-intermediate ( B1) Intermediate ( B2)Upper-intermediate (C1) Advanced (C2)


KURS GÜNLERİ :
Hafta İçi Sabah : Salı-Çarşamba-Perşembe 10:00-12:30

  Hafta İçi akşam : Salı-Çarşamba-Perşembe 19:00-21:30

  Hafta Sonu: Ctesi-Pazar 10:00-13:30

İlk 3 Kur Türk Eğitmenlerle,sonraki 2 Kur tamamen Yabancı Eğitmenlerle yapılır.

 

Cambidge ve Oxford Universitesi’ne ait kitapların ve tüm eğitim gereçlerinin kurumumuz tarafından ücretsiz verildiği bu programlar Türk ve İngiliz öğretmenler tarafından yürütülür.

Öğrencilerimiz kaçırdıkları dersler veya anlayamadıkları konular için  birebir etüt desteği alırlar. Etütler için ayrıca ücret talep edilmez.

Dersler akıllı sınıflarda, görsel-işitsel sistemlerle yapılır. İngilizceyi yaşayarak ve uygulayarak öğrenirsiniz.

Tüm öğrencilerimiz kütüphanemizden ücretsiz ve sınırsız yararlanır.


Metodoloji :

Dengeli metodolojiye sahip face2face kitapları; gramer alıştırmaları ve kelime geliştirme eğitimleri gibi kavramları içeren geleneksel yaklaşımlarla, iletişimsel, rol paylaşımı ve kişiselleştirme gibi kavramları içeren modern yaklaşımları da bütünleştirmiştir.Sadece gramer değil Konuşturmayı da prensip edinmiştir.

Üç temel prensibimiz:

- Gramer dil öğreniminde ve öğretiminde güçlü bir role sahiptir.
- Dört temel beceri (konuşma, dinleme, okuma, yazma) alıştırmalarının ve proje çeşitliliğinin dil öğreniminde etkisi büyüktür.
- Günlük ifadeler, özellikle konuşma dili Face2Face müfredatında yoğun bir şekilde yer almaktadır. -Bunlar fonksiyonel, sosyal duruma bağlı ve deyimsel olarak bölüştürülmüştür.

Genel İngilizce sınıflarımızda sadece CAMBRIDGE FACE2FACE materyalleri kullanılmaktadır.

Face2Face serileri dört temel gelişim alanında dengeli müfredatı (konuşma, yazma, okuma, dinleme) ve her seviyede dil gelişiminize tam destek imkânıyla dünyanın en iyi İngilizce kurs materyalidir.

CONVERSATION CLUB ( Konuşma Kulübü )

Genel İngilizce kursu alan öğrencilemiz haftanın belirli günleri aynı seviyedeki öğrenciler için yabancı hocalar eşliğinde yabancı dili daha etkin ve akıcı bir şekilde kullanabilmeleri için tüm öğrencilere ücretsiz verdiğimiz bir hizmetimizdir