HAKKIMIZDA


CES İngilizce eğitiminde mükemmeli arayanların adresidir. Sizlere daima mükemmeli en uygun fiyata sunacağımızı garanti ediyoruz. Bugüne kadar bir çok dil okuluna gittiniz ama bir türlü konuşamıyor musunuz, ya da mükemmel bir dil kursu mu arıyorsunuz? Doğru adrestesiniz..

Bizim temel prensibimiz öğrencilerimize sadece gramer bilgisi vermek değil, tüm öğrencilerimizin kurs sonunda çok akıcı bir şekilde konuşmalarını sağlamaktır. Kurumumuz 1209 yılında kurulmuş, dünyanın en iyi üniversitelerinden birisi olan  Cambridge universitesinin yayınlarını kullanmaktadır ve bu yayınlar öğrencilerimize tamamen ücretsiz verilmektedir.
 

Öğrencilerimizin eğitimini kursun başından sonuna kadar büyük bir titizlikle eğitim danışmanlarımız ile beraber takip ediyoruz, her ünite sonunda yaptığımız quizlerle öğrencimizin ilerlemesini takip ediyoruz ve öğrenci kendisi söylemeden eğer ihtiyacı varsa onu etüdlerimizle destekleyip hiç bir konudan eksik bırakmıyoruz.
 

Biz biliyoruz ki yabancı dil , yabancı hocalarla öğrenilebilir ve sizler için en iyi yabancı hocaları sunuyoruz,ücretsiz konuşma kulüplerimizle akıcı bir şekilde İngilizce  konuşmanızı sağlıyoruz.                                                                                          

Dershanemizde Avrupa Dil portfolyosü tarafından  kabul edilen 5 kurluk eğitim sistemi kullanılmaktadır.

 

Şirket Değerlerimiz

 

Dürüstlük

Yenilikçilik

Kaliteli Eğitim

Alınan ücretin fazlasıyla karşılığını vermek

Kaliteli Eğitmen ve Materyal

Her öğrenciye en üst seviyede değer vermek

 

HİZMETLERİMİZ

7′den 70′e tüm yaş grupları için yabancı dil eğitimi sunmak üzere dizayn edilen kursumuz, her bireyin ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitlilikte olan aşağıdaki programları uygulamaktadır.

- Genel İngilizce
- İlköğretim-Ortaöğretim Kolej İngilizcesi
- Lise Kolej İngilizcesi
- YDS Hazırlık
- Proficiency Hazırlık (Hazırlık atlama )
- İş İngilizcesi
- Almanca
Kalitemize, eğitim sistemimize güveniyoruz ve sizlere % 100 ÖĞRENME GARANTİSİ veriyoruz.