YDS Kursunda iddalıyız,y

  

YDS KURSUMUZ YARIN BAŞLIYOR... !

ACELE EDİN KURSUMUZ DOLMADAN YERİNİZİ ALINIZ,ÜSTELİK ÇOK CAZİP FİYAT VE ÖDEME KOŞULLARIYLA,ŞİMDİ KAYIT YAPTIRANLARA 200 TL'LİK YDS EĞİTİM SETİMİZ DE HEDİYEMİZ...     

27 MART 2016'DA YAPILACAK OLAN YDS SINAVINA HAZIRLIK  KURSLARIMIZA KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.

KURSUMUZA  KAYIT OLUN ÇOK CAZİP FİYAT AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN. UZMAN EĞİTİM KADROMUZ SİZLERİ BEKLİYOR...

Cambridge Kalitesinde YDS'ye hazırlanın,başarı şansınızı artırın.

 

KPDS ve ÜDS sınav isimleri ÖSYM tarafından kaldırıldı ve yeni ismi YDS oldu.YDS sınavı hakkındaki bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 
1.YDS nedir?
 YDS sınavı (Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı ) ÖSYM tarafından düzenlenen bir İngilizce yeterlilik sınavıdır. Sınav, Almanca, Arapça, Bulgarca, Çince, Danimarkaca (Danish Dili), Ermenice, Farsça, Fransızca, Gürcüce, Hollandaca (Dutch Dili), İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Macarca, Portekizce, Rumence, Rusça, Sırpça, Ukraynaca (Ukraince) ve Yunanca dillerinde yapılmaktadır. 

2. YDS sınavına kimler katılabilir?
YDS sınavı yabancı dil tazminatından yararlanmak isteyen devlet memurları, 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 3/c maddesine tâbi sözleşmeli personel, özleşmeli olarak çalıştırılacak mütercim veya tercümanlar, doçent adayları, doktora ve sanatta yeterlik sınavı adayları, araştırma görevlisi kadrolarına atanmak isteyenler, yüksek lisans yapmak isteyenler katılabilir. 

3. YDS sınavını hangi kuruluşlar kabul etmektedir?
YDS devlet kurumları ve pek çok üniversite tarafından kabul edilmektedir. 

4. YDS sınavına nasıl başvurulur?
Başvurular elektronik ortamda yapılacaktır. Son iki yıl içinde ÖSYM tarafından yapılan herhangi bir sınava Başvuru Merkezi aracılığıyla başvurmuş olan adaylar başvurularını isterlerse bireysel olarak internet aracılığıyla, isterlerse bir Başvuru Merkezi aracılığıyla yapabileceklerdir. Diğer adaylar başvurularını başvuru merkezleri aracılığıyla yapacaklardır. Başvuruda 3,00 TL olan Başvuru Hizmeti Ücreti de adaylar tarafından ödenecektir. Başvuru merkezleri ÖSYM'nin http://www.osym.gov.tr internet adresinden duyurulacaktır. Sınav ücreti başvuru işleminden önce ilgili bankaya yatırılmalıdır. 

5. YDS sınavının süresi ne kadardır?
YDS sınavı 180 dakika sürmektedir.
 
7. YDS sınavına hangi seviyede hazırlanılmalıdır? 
YDS sınavına hazırlanabilmek için öncelikle öğrencinin İngilizce seviyesinin en az intermediate seviyesinde olması gerekmektedir,eğer öğrenci bu seviyede değilse öncelikle GENEL İNGİLİZCE programlarımıza gelmeli ve seviyesi intermediate’a çıkartmalı daha sonra da sınava yönelik olan bu kursumuza katılmalıdır.
 
8. YDS sınavının sonucu kaç sene geçerli kalır?
YDS sınavı sonucu sınav tarihinden itibaren beş yıl süre ile geçerlidir. 

9.YDS sınavına nasıl hazırlıyoruz?
YDS sınavına konusunda uzman yıllarca akademik sınavlara öğrenci hazırlamış bu konuda tecrübeli eğitmenler ile öğrencilerimizi hazırlıyoruz,kurslarımız 120 saat sürmekte ve hem konu anlatımı hem de test teknikleri katılımcı öğrencilerimize verilmektedir.Kurs sonunda öğrencilerimiz biraz çaba ile hedefledikleri puana çok rahat ulaşabilmektedirler.Siz de YDS sınavında başarılı olabilmek için bize gelin,en etkin yöntemlerle sizleri sınava hazırlayalım...