LİSE ÖĞRENCİLERİ İÇİN MÜKEMMEL İNGİLİZCE EĞİTİMİ CAMBRIDGE

ENGLISH DİL OKULUNDA

  İngilizce eğitimine Lise yıllarında başlayan öğrenciler,üniversite yıllarında rahat etmektedirler,bu yüzden tüm Lise öğrencilerimizi İngilizce kursumuza bekliyoruz.

Lise'de İngilizce Eğitimini tamamlamak niçin önemlidir:

Bilindiği gibi İngilizce dünya dilidir ve ne kadar erken yaşlarda İngilizce eğitimine başlanırsa,başarı oranı da o denli artmaktadır.Cambridge English olarak bizler bu bilinçle Lise öğrencilerimi geleceğe hazırlıyoruz.

Lise sınıfları için İngilizce Eğitim sistemimiz nasıl :

Lise'ye giden öğrencilerimiz önce seviye belirleme sınavına tabi tutulurlar ve kendilerine en uygun seviyeden İngilizce kursumuza başlarlar.Toplam 5 seviyelik İngilizce kurslarımzda öğrenciler ;

  1. A1-A2 (Elementary ) Başlangıç

  2. B1 (Pre-Intermediate) Orta Öncesi

  3. B2 (Intermediate) Orta

  4. C1 (Upper-Intermediate) Orta Üst

  5. C2 (Advanced) İleri Düzey

Seviyelerini 3'er aylık dönemlerde dershanemizde Cambridge yayınları eşliğinde alarak, mükemmel şekilde İngilizce eğitimlerini tamamlarlar.İlk 3 seviyede Türk Eğitmenlerle sonraki 2 seviyede ise tamamen yabancı eğitmenlerle verilen İngilizce kurslarımızla öğrenciler İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşma yetisi kazanırlar.

Bu 5 seviyeyi tamamlayan öğrencilerimiz üniversite hayatlarında da son derece rahat etmektedirler,üniversitelerin hazırlık sınıflarından muaf olacak olan öğrencilerimiz aile bütçelerine önemli katkı sağlayacaklardır,hazırlık okuma gereği duymayacaklarından 1 yıl erken üniversiteye başlayacaklar ve böylelikle hayata da 1 yıl erken atılabileceklerdir.

Tüm Lise öğrencilerimizi Cambridge English School'a İngilizce eğitimi almaları için bekliyoruz,.Unutulmamalıdır ki bu yılları boş geçirmemek,yaşıtlarınızdan önde olmanızı ve yabancı dil konusunda uzman bireyler olmanızı sağlayacaktır.

 

CAMBRIDGE ENGLISH SCHOOL